Aura. Wyposażenie łodzi i jachtów

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia do jachtów żaglowych i łodzi motorowych. Obecnie współpracujemy z wieloma renomowanymi stoczniami jachtowymi w Polsce i za granicą. A także zaopatrujemy w nasze towary większość sklepów żeglarskich w Polsce.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie, pod adresem email aura@auramarine.pl lub telefonicznie pod numerem +48 91 579 19 00.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu: auramarine.pl