- Wyprzedaż!
- -20%

Brak produktów w koszyku
Linka o zmniejszonym tarciu, oraz o zwiększonej wytrzymałości i giętkości. Długość 6,7 m / 22 ft. Zalecane zastosowanie w cięzkich warunkach oraz do wszystkich silników stacjonarnych.
( 96.26 netto )
Cena regularna 120,33 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 118,40 zł
Najniższa cena produktu 118,40 zł z dnia 22.09.2023
UWAGA - W przypadku zerowego stanu magazynowego jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa linki w przeciągu 2-3 dni roboczych.
Prosimy o dopisywanie indeksu linki oraz zamawianych ilości w komentarzu do zamówienia przez sklep internetowy. Lub też o składanie zamówień mailowo.
Przeznaczona do silników : Selva, Force, Yamaha, Suzuki, Tohatsu, Honda, Nissan, Volvo Penta (przekładnia typu Z).
- Rdzeń linki ze stali nierdzewnej pokryty warstwą z teflonu, umieszczony jest w specjalnie uformowanym i wzmocnionym 'tunelu" ze stali nierdzewnej
- Całość jest pokryta wytrzymałym i elastycznym tworzywem
- Maksymalnie ograniczono luzy
- Do 85% mniejsze tarcie w porównaniu z linkami standardowymi
- Dwukrotnie mniejszy promień ugięcia
- Bezobsługowa, nie wymaga smarowania
- Super elastyczna - działa nawet po zawiązaniu węzła
- Odporna na ścieranie, wysokie temperatury, czynniki chemiczne, paliwo, sól morską itp.
Mierzenie cięgien manetki.
Wymiarowanie cięgien zawsze nastręcza problemy. Długości, jakie podajemy na naszej stronie odzwierciedlają wymiar, zaznaczony na ilustracji poniżej:
Cięgna produkowane są w rozmiarach różniących się między sobą długością o 30,5 cm (czyli o 1 stopę). Jeżeli długość potrzebnego cięgna jest inna, niż tych znajdujących się w ofercie, należy wybrać cięgno dłuższe (zalecane jest zaokrąglanie rozmiaru „w górę”).
1. Silnik zaburtowy
Dla silnika zaburtowego, długość cięgna manetki określa się na podstawie jego ułożenia. Bardzo ważne jest, aby zaplanować pętlę umożliwiającą swobodne obracanie się silnika, na którą należy przeznaczyć dodatkowe 122 cm (lub 4 stopy) długości cięgna.
2. Silnik stacjonarny
W przypadku silnika stacjonarnego, należy zmierzyć długość linii, wzdłuż której będzie układane cięgno i wybrać jego rozmiar, pamiętając o zaokrąglaniu „w górę”.